kayıt

Kamu Personeli Alım İlanları

 1. 1
  Kamu Personeli Alım İlanları
  Kamu personellerinin sahip olduğu iş güvencesi ve çalışma şartları nedeniyle çoğu insan memur alımı için ilanları kovalamaktadır. Yeni mezunlar, özel sektörde çalışanlar ya da daha iyi bir iş yapmak isteyenler sürekli tetiktedir ve personel alımlarını takip etmektedir. Ancak artık yapılan merkezi alımlar azaldığı ve yerini kurum alımları aldığı için sürekli olarak ilanları takip etmek oldukça zordur. Çünkü her bakanlık, kamu kurum ya da kuruluşu kendi resmi web sitesinde yayımladığı ilan ile personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu durum da ilanların takibini zorlaşmaktadır.
  Sizin İçin Takipteyiz
  Site olarak bizim amacımız iş bulma stresi altında ezilmekte olan sizlere bir nebze de olsa yardımcı olabilmek. Her gün birçok kurumun sitesine girerek duyuruları incelemek, forumları takip etmek hem yorucu hem de psikolojik olarak yıpratıcı bir iştir. İşte bu yüzden tüm bu siteleri ayrı ayrı takip etmektense tek bir siteyi yani bizi takip ederek tüm ilanlardan haberdar olabilirsiniz. Kamu personeli alımı için ya da görevinde yükselmeyi hedefleyenler için tüm kamu alım ilanlarını takip etmekteyiz.
  Masa başı memurluk isteyen kişinin de istisnai memur ya da meslek memurluğu isteyen kişinin de rahatlıkla takip edebileceği güncel bir ilan portföyümüz vardır. Bu sayede herkes aklındaki işe ait ilanı bulabileceği gibi kendi kriterlerine uygun olan diğer ilanları da değerlendirme fırsatı bulacaktır.
  Güncel İlanlar ve Tüm Ayrıntılar Burada
  Sitemizde yalnızca ilanlara yer vermekle kalınmamaktadır. Bu ilanda belirtilen tüm kriterler, aranan şartlar, alım yapılan kadro ve kıdemi gibi hususlara da yer verilmektedir. Hatta iş hakkında fikri olmayan kişiler için bilgi makaleleri yayınlanarak kişiler konu hakkında bilgilendirilmektedir. Böylece ilanla ilgilenenler aydınlatıldığı gibi, diğer kişilerin aklındaki soru işaretleri de giderilmektedir.
  Memur ataması ne zaman yapılır, kim ne kadar memur alıyor gibi hususlarda tüm merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz. Memur olmak için gereken koşullar hakkında da ilanlar yayınlanmaktadır. Bu sayede hangi mesleği icra etmek için hangi sınavlara girmek gerek, hangi puan türleri sizin işinize yarar gibi konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz.


  www.netmemurlar.com/...
  #3686 webmaster | 2 hafta önce
   
site yönetim programı