kayıt

15 temmuz darbe girişiminin gerçekte kemalistler yüzünden olması

 1. 1
  Hani ak parti döneminde bunlar hep kadrolaştı deniyor ya evet doğru peki bu oluşum ak partiden önce nasıl kadrolaştı. Dinsiz kemalistler yüzünden azıcık namaz abdesti olan, hanımının başı kapalı olan askerler hemen ordudan ihraç edildi. bu da müslümanları fetö tuzağının içine itti. fetullaha koşulsuz itaat edenler onun mesnetsiz bütün fetvalarına uyarak mevcudiyetlerini korudular. imayla namaz kıldılar (tabi kıldılarsa), içki içtiler, karınlarına bikini giydirdiler. Fetullah ne dediyse hepsini bir bir yaptılar sorgulamayı bilmeyen bu güruh ne kadar şeriata aykırı emir varsa hepsine harfiyen uydu. karısına bikini giydirecek kadar kafasını kuma gömen zihniyet elbette bir fetva ve emirle devletine karşı gelmekten, halkını bombalamaktan, sivilleri vurmaktan geri durmadı. Hatta darbe başarılı olsaydı vatanı düşmanlara teslim etmekten de geri durmayacaklardı.

  Halbuki zamanında namazında abdestinde, hanımı kapalı, özgür iradesiyle hakka teslim olmuş. şeriata aykırı hiçbir şeyi kesinlikle yapmayan, gerçek müminlere gereken öncelik verilseydi değil vatanı satmak vatanı kemalistlerden milyon kat daha iyi koruyacakları aşikar. Bugün denize düşen yılana sarılır hesabı fetöden boşalan kadrolar gerçek müminler piyasada olmadığı için yine kemalist kişiler kadrolara doldurulmaktadır. sanki onlar sütten çıkma ak kaşık.

  Kimlere muhtaç olduk yarabbi!

  #3475 abakus | 1 yıl önce
   
 2. 2
  Böyle bir durumun içinden sıyrılıp da yıllardır fetullaha fetö diyenleri şarlatan ilan eden sizlerin yine aynı durumda kemalistlere ihaleyi yıkma çabaları inan bizleri hiç şaşırtmıyor. Başınıza ne gelirse zaten hep bu adalet eşitlik insan hakları özgürlük diye yırtınan solculardan geliyo değil mi. Hay şu solculara bak sen ya
  #3495 muti4809 | 1 yıl önce
   
 3. 3
  Bizler Tayyip Amerikaya Fethullahın Yanına diye slogan atarken sizler hocam hocam diye ağlıyordunuz.
  Bu günlerde öyle hummalı bir çalışma var ki sözde Ergenekon ve Balyoz davalarında Sanık sandalyesine otutturdukları Atatürkçü , Vatansever insanları tekrardan o sandalyelere otutturmaya çalışıyor ama yemezler güzelim.
  Suçsuz insanları yargıladınız haklarını yediniz ve hala ödemediniz...Onlar hala alacaklıyken böyle saçma sapan başlıklarla uğraşmayın.
  Niğde belediyesi kum dökmüş gidin orda tepinin...
  #3535 chesterfield | 12 ay önce
   
site yönetim programı